Pokój webinarowy na WordPress
W tym kursie dowiesz się, w jaki sposób, zupełnie za darmo, zrobić pokój webinarowy na WordPress! Stworzyłam ten kurs po to, aby ułatwić Ci budowanie marki i prowadzenie własnego biznesu. Webinar to potężne narzędzie, o którym czasem zapominamy. A to błąd! Zastanawiałaś się jakie korzyści daje Ci prowadzenie webinarów?
6 najważniejszych korzyści prowadzenia webinarów:
- Webinary to najlepsze narzędzie do budowania zaufania wśród Twojej społeczności.
- Ten rodzaj przekazywania wiedzy bardzo mocno angażuje osoby uczestniczące i aktywuje ich do interakcji.
- Każdy webinar to idealny produkt elektroniczny! Możesz go przecież nagrać i sprzedawać w swoim sklepie.
- Webinar to jeden z najlepszych sposobów na budowanie autorytetu.
- A dodatkowo, to najlepszy sposób na pozyskanie klientów i nowych osób na Twojej liście mailingowej!
- Ludzie cenią sobie interakcje, dlatego prowadzenie webinarów jest efektywniejsze niż prowadzenie bloga i podnosi sprzedaż.
Przeprowadzę się krok po kroku i pokażę najważniejsze elementy, o które musisz zadbać, aby Twój pokój dobrze działał. Na początku dowiesz się jak stworzyć taki pokój webinarowy. Następnie opowiem Ci jak zaplanować wszystko na Stream Yard oraz na YT. Nauczę Cię, w jaki sposób osadzić transmisję i czat, aby osoby uczestniczące w webinarze mogły zadawać Ci pytania. Jeśli będziesz chciała udostępnić dodatkowe materiały do pobrania, to jest to jak najbardziej możliwe. Dowiesz się ode mnie, w jaki sposób należy to zrobić. Razem skonfigurujemy WooCommerce pod dostęp do pokoju oraz sprzedaż.
Na kurs potrzebujesz mniej niż 2h. To pewnie tyle co dwa odcinki Twojego ulubionego serialu. To niewiele, biorąc pod uwagę, że po kursie będziesz miała potężne narzędzie, które pomoże Ci nawiązać interakcję z odbiorcami, a dodatkowo umocni swoją markę na pozycji eksperckiej i podniesie Twoją sprzedaż.
UWAGA: Wersje wtyczek, WordPress, motywów prezentowanych w kursie mogą różnić się od aktualnych. Materiał nie jest aktualizowany z każdym wydaniem wtyczki / WordPress czy motywów. Aktualizacje materiałów pojawiają się wyłącznie w przypadku istotnych zmian w działaniu prezentowanych elementów.